Dostawca rozwiązań dla właścicieli, managerów, leasingodawców flot pojazdów. Lincor używa tylko autorskich urządzeń, wyłącznie polskiej myśli inżynierskiej i produkuje w Polsce.

 

Moja współpraca z Lincor sięga 2004 roku i obejmuje szerokie spektrum usług:

  1. Projektowanie urządzeń do lokalizacji pojazdów opartych o technologię GPS oraz GPRS. 

  2. Projektowanie urządzeń towarzyszących takich jak Komunikator kierowcy, Expander portów, CanSniffer (urządzenie do bezpołączeniowego podsłuchu magistrali CAN), sonda paliwa.

  3. Programowanie tych urządzeń w C++ 

Ostatnie realizacje:

  1. Android Open Accessory Protocol - urządzenia Lincor rozmawiają z telefonami i tabletami opartymi o system Android

  2. Zdalne pobieranie plików z tachografów cyfrowych

Producent sterowników CO

Producent sterowników dla branży centralnego ogrzewania, systemów solarnych oraz wentylacji. Od najprostszych rozwiązań przez ciekawie zaprojektowane, designerskie sterowniki serii Joker i Delta.  Cenione w Polsce jak i eksportowane do Czech, Słowacji, na Węgry, na Ukrainę i Litwę a także na rynek Niemiecki.

Współpracuję z TMK od 2014 roku. Tematem przewodnim jest rozwój produktów serii Joker w kierunku technologii bezprzewodowych - radio ISM oraz WiFi.

 

Moja współpraca z nimi to gadżety dla branży e-commerce. 

Wraz z kooperantem dostarczamy elementy wyposażenia fabryki bagażników dachowych THULE. Elementy silikonowe zabezpieczeń malarskich, specjalizowane wózki i regały. 

Pata to firma zajmująca się automatyzacją procesów produkcji i obsługi magazynów. Dostarczam specjalizowane szyte na miarę moduły maszyn i wyposażenie sterowni.

Producent lamp i systemów solarnych w technologii LED.

Projektuję systemy elektroniczne ładowania ogniw LiIon oraz inteligentne sterowniki LED.